21 Kasım 2016 Pazartesi

AKP'LİLERİN HAMURU NAMUSSUZLUKLA YOĞURULMUŞ

BU SİTE KATİL TAYYİP'İN EMRİYLE TÜRKİYE'DE ENGELLENMİŞTİR
This internet site was blocked in Turkey by the killer Tayyip's order.
TACİZ VE TECAVÜZ OLAYLARINI ÖRTBAS ETMEK MÜSLÜMANLIKSA…
BEN MÜSLÜMAN DEĞİLİM…

BİR BAŞKASININ BEDENİNİ GASP ETMEK,  HAYATINI KARARTMAK. HİÇ BİR CANLININ HAKKI OLAMAZ.

TÜM AKP’LİLERİ ALLAHSIZ, KİTAPSIZ, ŞEREFSİZ, NAMUSSUZLAR İLAN EDİYORUM,

ALLAH’IN TÜM LANETİ VE GAZABI ÜZERLERİNE OLSUN DİYORUM…

TÜRK HALKINI,

MÜSLÜMAN GÖRÜNÜP TACİZ VE TECAVÜZLERE GÖZ YUMAN ALLAHSIZLAR VE KİTAPSIZLAR PARTİLİ OLMAKTANSA...

ATATÜRKÇÜ OLUP TACİZCİLERE VE TECAVÜZCÜLERE  İDAM YASASINA DESTEK VERMEYE DAVET EDİYORUM…

Kenan Akkuş (esrehber)
DEVLET BÜYÜĞÜ SANDIĞIMIZ HAİNLER BİRBİRİNE ULAŞAMIYOR...

FAKAT TAYYİP, ELİNDEKİ 4.5 G TELEFONLA CNN'E ULAŞIYOR...

SAATLERCE CANLI CANLI KONUŞUYOR...

AKP'LİLERİ SOKAĞA DÖKÜYOR...

CNN TV'YE 4.5 G İLE CANLI BAĞLANIP SAATLERCE KONUŞAN TAYYİP HAZRETLERİ, BAŞBAKAN'A ULAŞAMIYOR, MİT MÜSTEŞARINA ULAŞAMIYOR, İÇİŞLERİ BAKANI'NA ULAŞAMIYOR...

DEVLET BÜYÜĞÜ SANDIĞIMIZ GAVATLAR, HANGİ TELEFONLARLA BİRBİRİNE ULAŞAMIYOR?

BENİM AKLIMLA DALGA GEÇEN ŞEREFSİZLER, HADİ, CEVAP VERİN MİLLETE...

ULAŞAMIYOR MU?

ULAŞMAK MI İSTEMİYOR...

DARBE AKŞAMI MİT'İN BAŞINDAKİ KATİL NEREDEYDİ?

DARBE YAPILACAĞINI NEDEN CUMHURBAŞKANINA VE BAŞBAKAN'A SÖYLEMEDİ DE, 4 SAAT ÖNCE GENELKURMAY'A GİDEREK SADECE GENELKURMAY BAŞKANI YARDIMCISINA SÖYLEDİ?

DARBE YAPACAK ADAM NEDEN MECLİS'İ BOMBALASIN?

SARAY'IN BOMBALANDIĞINI İDDİA EDENLER, BİR KARE FOTOĞRAF GÖSTERSİN...

BU SORULARIN CEVABINI MİLLETE ANLATACAK ŞEREFLİ BİRİ YOK MU?

BU SORULARA CEVAP VERSENİZ, DARBE TEZGAHINIZ AYYUKA ÇIKACAK, DEĞİL Mİ?

DARBEYİ ARAŞTIRMA KOMİSYONU KURMUŞLAR...

BAŞINA DA YILLARCA FETOŞ HAİNİNE HİZMET ETMİŞ BİR ŞEREFSİZİ ATAMIŞLAR...

DARBEYİ ARAŞTIRACAKLARMIŞ...

DİYORUM YA: ALAYINIZ ŞEREFSİZ NAMUSSUZSUNUZ...

HAİN FETOŞTAN DA AŞŞAĞILIK ŞEREFSİZSİNİZ...

NE YAPARSANIZ YAPIN...

BİR GÜN YARGILANACAKSINIZ...

BU MİLLET HAİNLERİ ASLA AFFETMEZ...

GÖRECEKSİNİZ...

Kenan Akkuş (esrehber)


http://eskrehber.com/


AKP’NİN SAPIKLARI ÜLKEMİZİ NEREYE GÖTÜRÜYOR?

Bu soruyu sordunuz mu kendinize?

ŞİMDİ DE “ÇOCUK EVLENDİRME DAİRELERİ” KURULUYOR…

İnanın ya da inanmayın…

Katil Tayyip’in emriyle “Çocuk Evlendirme Dairesi” ülkemizin bir çok şehrinde faaliyete geçti bile…

BUNLAR MÜSLÜMAN DEĞİL… 
BUNLAR BEYİNLERİ DONLARINDA GEZEN PİSLİK MAHLUKATLAR…

Allah’ın lanet ettiği şerefsizler…

Allah Katil Tayyip’e boşuna mı verdi kanseri?
Beynine boşuna mı yerleştirdi tümörü…

EY MÜSLÜMAN GEÇİNEN ZAVALLI MAHLUKATLAR…

Hırsız Tayyip’in götündeki kansere, beynindeki tümöre bakın…
İbret alın…

Sizler göresiniz de ibret alasınız diye Allah, Tayyip’in götüne kanser, beynine tümör yerleştirdi…

Bundan daha güzel bir ibret olur mu?

Tezek beyinliler…

Kenan Akkuş (esrehber)

https://www.facebook.com/kenanakkus26/
AKP'Lİ MECZUP FİKRİ SOLMAZ  KADIKÖY’DEKİ "HELAL GENELEV"DE İŞ ÜSTÜNDE YAKALANDIAKP’Lİ OLMAYANLAR “HELAL GENELEV”LERE GİREMİYOR…

AKP’LİLERİN RAĞBET ETTİĞİ “HELAL GENELEV”LERDE KÜÇÜK YAŞTA SURİYELİ KIZ ÇOCUKLARI AKP’LİLERE CİNSEL HİZMET VERİYOR…

TAYYİP’İN ÖNCÜLÜK ETTİĞİ BU “HELAL GENELEV”LER, TÜRKİYE’NİN HER YERİNDE MANTAR GİBİ ÇOĞALIYOR…

AKP’Lİ OLMAYANLAR “HELAL GENELEV”LERE GİREMİYOR…

İKİ YIL ÖNCE GİZLİ FAALİYETTE BULUNAN KADIKÖY'DEKİ HELAL GENELEVDE YAKALANAN MECZUP FİKRİ SOLMAZ, ŞİMDİ RESMİ FAALİYETE GEÇEN 6 YILDIZLI KADIKÖY HELAL GENELEVİNE, MUTA NİKAHI KIYMAK İÇİN HÜLLECİ OLARAK ATANDI...

KAMUOYUNA DUYURULUR...


Kenan Akkuş (esrehber)


TAYYİP’İN KEFİL OLDUĞU TERÖRİST YASİN EL KADI’NIN TÜRKİYE’DEKİ BAĞLANTILARI

Yıl 2004…
MASAK raporuna göre Yasin El Kadı, Mehmet Fatih Saraç ve Mohammed Omer A. Zubair’in ortak olduğu Caravan Dış Ticaret’ten BİM’e para aktarılmıştı. BİM’in Yönetim Kurullarında AKP’lilerin ağabeyi Korkut Özal, Yasin El Kadı, Cüneyt Zapsu, George Bitar, M.P. Kassamali Merali, Ekrem Pakdemirli ve Nakşibendi tarikatının önemli isimlerinden Mustafa Latif Topbaş yer alıyordu.

ORTAKLARIN KARANLIK PARA TRAFİKLERİNİ SAVCILAR NASIL ORTAYA ÇIKARDI?

Yasin El Kadı’nın mal varlığı, Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi’nin terörü finanse edenler listesinde 39. sırada yer alması nedeniyle, Bakanlar Kurulu kararı ile 22 Aralık 2001 tarihinde dondurulmuştu.
Nedim Şener, “Hayırsever Terörist” adlı kitabının 38. sayfasında Cumhuriyet Savcısı; ‘Kadı ve Jelaidan hayırsever iş adamları’ başlığı altında Kadı’nın Savcılıklardan nasıl kurtulduğunu anlatıyordu:
Değişik “siyasi ve bürokratik” engellemelerle ilerleyen rapor bir süre MASAK’ta bekledi. Nihayet iki ay sonra İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na gönderildi. MASAK raporu çerçevesinde başlatılan soruşturmalardan bir tanesi “kara para aklama”, diğeri “terör örgütü El Kaide’ye üye olmak ve yardım etmekten” açıldı.
2004/22072 hazırlık numarasıyla açılan “kara para aklama” soruşturmasını yürüten Savcı Sadi Yoldaş, Yasin El Kadı’nın ortağı Mehmet Fatih Saraç’ın ifadesini aldıktan sonra verdiği belgeleri, iki haftalık bir süre sonunda MASAK’a göndererek incelemenin yeniden yapılmasını talep etti.
MASAK bu kez daha önceki raporun tersine bir rapor daha yazdı. Yasin El Kadı, Jelaidan ve Mehmet Fatih Saraç hakkındaki yeni incelemeyi 11 Kasım 2004 tarihinde yeni bir raporla savcılığa gönderdi.
Rapora, Mehmet Fatih Saraç’ın ifadeleri damgasını vurdu. Caravan Dış Ticaret Ltd. Şti’nin Albaraka Türk‘te açmış olduğu hesaplara yatan paralar bizzat Yasin El Kadı’nın kendisi tarafından yatırılmıştı. Yine Saraç’ın ifadesine dayanarak, Al Baraka Türk’teki Yasin El Kadı hesabına yatan paraları dünyanın bir çok yerinde yatırımı olan Yasin El Kadı’nın Türkiye’de yatırım yapmak için getirip kendi hesabına yatırdığı belirtildi.
Raporda Baş Müfettiş Hamza Kaçar tarafından düzenlenen 31 Mart 2004 tarihli raporun sonuç bölümünde belirtilen hususla ilgili olarak, hesap ekstrelerinden elde edilen bilgiler doğrultusunda, 1 milyon doların 13 Ekim 1997 tarihinde nakit teslimat olarak Yasin El Kadı’ya ait 143100 numaralı hesaba yatırıldığı ve yine bu hesaptan 14 Ekim 1997′de ‘Yasin El Kadı’ açıklamasıyla ‘Abrar Global Asset M’ adına Bank Of New York unvanlı bankaya havale edildiği, kanaat ve sonucuna varıldığı bildirildi.
Bu bilgilerin elinin altında olduğu İstanbul Cumhuriyet Savcısı Sadi Yoldaş, 24 Aralık 2004 tarihinde, “Sanıklar hakkında unsurları oluşmayan müsnet suçtan takibata yer olmadığına” karar verdi.
Böylece El Kadı ve Saraç hakkındaki soruşturma “kara para” yönünden “Takipsizlikle” sonuçlanmış oldu.
Maliye Bakanlığı’nın karara itiraz etmesi gerekirken etmediği ortaya çıkıyordu. Nasıl etsin ki, çıkardıkları af ve benzeri kararlarla bu zatlara en az 5 trilyon kazandırmışlardı.
Kara para yönünden verilen bu takipsizlik kararını eski adı Devlet Güvenlik Mahkemesi olan, yeni adıyla özel görevlendirilmiş İstanbul Cumhuriyet Savcılarından İdris Ermeydan’ın tartışmalı kararı izledi.
Danıştay 10. Dairesi’ne başvuran Yasin El Kadı, isminin listeden çıkarılmasını, mal varlığının serbest bırakılmasını istiyordu. Danıştay 10. Dairesi 20 Temmuz 2006 tarihinde bire karşı dört oyla Kadı’nın isteği doğrultusunda karar verdi.
Danıştay’ın bu kararında muhalefet şerhi olan üye; “BM sözleşmesini imzalayan ülkelerin, BM’nin aldığı kararlara uyma yükümlüğünün olduğunu vurguluyordu. Yasin El Kadı’nın ismi BM kararlarında yer aldığı sürece dondurma kararının kaldırılamayacağını ifade ediyordu.
31 Ağustos 2006 tarihinde Başbakanlık 1. Hukuk Müşavirliği Danıştay’ın bu kararını temyiz ediyordu.
Dilekçelerin ortak konusu; BM’nin kararları doğrultusunda haksızlığa uğradığını iddia eden kişilerin BM nezdinde itiraz yollarının açık olduğu belirtiliyor, ve şöyle deniyordu:
“Yasin El Kadı’nın Türkiye’deki mal varlıklarının dondurulmasıyla ilgili olarak alınan Bakanlar Kurulu Kararı’nın aksi yönde karar alan Danıştay 10. Dairesi’nin kararının uygulanması halinde, Türkiye uluslararası anlaşmalardan doğan yükümlülüklerini yerine getirmeyen bir ülke durumuna sokulacaktır. Bu durum da telafisi güç ve imkânsız zararlar doğuracaktır…”
Başbakan, Danıştay kararının temyiz edildiğini öğrenince yaygarayı basıyordu. Yasin El Kadı’nın ortağı Mehmet Fatih Saraç ile Ansiklopedi çıkaran Başbakanlık Müsteşarı Ömer Dinçer devreye giriyor, temyiz dilekçesini hazırlayanları azarladığı iddiaları gündemi oluşturuyordu.
5 Eylül 2006 tarihli temyizden feragat dilekçesi Dışişleri Bakanlığı’ndan geliyordu. Oysa Dışişleri Bakanlığı aynı gün Danıştay’ın kararını temyiz etmişti. 6 Eylül 2006 tarihli Başbakan adına Müsteşar Yardımcısı Mustafa Çetin imzalı temyizden feragat dilekçesini veren kurum Başbakanlık oluyordu… Böylece Başbakanlık ve Dışişleri Bakanlığı Yasin El Kadı davasını temyiz etmek istemiyordu… Kadı davasını temyiz edemeyen Bakanlık Hamza kaçar’ı bildik yöntemlerle saf dışı etme gayretine giriyordu.

Ankara 6. İdare Mahkemesi’nde dava açan Hamza Kaçar, 16 Aralık 2004 tarihinde verilen mahkeme kararıyla hukuk mücadelesini kazanarak eski görevine geri döndü. Eski görevine dönen Kaçar, yarım kalan soruşturmaları tamamlamak istedi ve ne olduysa bundan sonra oldu. Bildik senaryo oyuna kondu ve Hamza Kaçar, “Genelkurmay dâhil binlerce hesaba inceleme yaptı” diyerek görevden alındı.
Bu olay, bize Fetullah Gülen hakkında soruşturma açan DGM’ye rapor gönderen Ankara Emniyet Müdürü Cevdet Saral, Yardımcısı Osman Ak’ın ve arkadaşlarının başına gelen uydurma “Telekulak” skandalını hatırlattı. Gülenciler bu müdürlerin başını yemek için uydurma dosyalar oluşturmuş, “Genelkurmay dâhil her yeri dinlemişler” diyerek yaygara yapmış, her tarafı ayağa kaldırmışlardı. Oysa dosyalar incelendiğinde 1800‘lü yıllarda telefonların dinlendiği, bazı numaraların hiç olmadığı, 0(sıfır) dakika gibi zaman dilimlerinde dinleme yapıldığı şeklinde uydurma evraklarla dosyalar oluşturulmuştu.
Gerek Osman Ak gerekse Cevdet Saral yıllardan beri atılan bu çamuru temizlemeye çalışırken, Fetullahçılar önlerindeki en büyük engelden kurtulmuşlardı.
Şimdi aynı senaryo ile Ülker-Al Kadı, Unakıtan-Al Kadı, Tayyip-Al Kadı ilişkilerini gün yüzüne çıkaran Baş Müfettiş Hamza Kaçar susturulmak isteniyordu.

Yasin El Kadı’nın hakkındaki iddialardan en önemlisi, zengin işadamlarından topladığı paraları yönetimindeki Muvaffak Vakfı Aracılığı ile El Kaide bağlantılı kişilere ve kurumlara “Yardım” başlığı altında aktarması geliyordu. MASAK raporunda Hasan Cüneyt Zapsu’nun 60 bin dolar, Annesi Gaye Zapsu’nun 250 bin dolar Yasin Al Kadı’nın Al Baraka Türk’teki hesabına para yatırdıkları ortaya çıkıyordu.
Maliye Bakanlığı Mali Suçları Araştırma Kurulu’nun hazırladığı rapora göre Yasin Azizüddin Kadı ile para ilişkisi olan şirketler arasında Ülker gurubu da yer alıyordu. Aynı dönemde Murat Ülker sakal bırakmış, hatta sakallı fotoğraflarını resmi belgelerde bile kullanmıştı.
Yine aynı raporda; Al Baraka Türk’ten 18 Ocak 2001 tarihinde Muvaffak Vakfı’na 210 bin dolar, Usame Bin Ladin’in en yakın adamı Wael H. Jelaidan adına da 27 Ocak 1994 tarihinde 210 bin dolar gönderildiği belirtiliyordu.
MASAK raporuna göre Yasin El Kadı, Mehmet Fatih Saraç ve Mohammed Omer A. Zubair’in ortak olduğu Caravan Dış Ticaret’ten BİM’e para aktarılmıştı. BİM’in Yönetim Kurullarında AKP’lilerin ağabeyi Korkut Özal, Yasin El Kadı, Cüneyt Zapsu, George Bitar, M.P. Kassamali Merali, Ekrem Pakdemirli ve Nakşibendi tarikatının önemli isimlerinden Mustafa Latif Topbaş yer alıyordu.

31.03.2004 tarihli Maliye Bakanlığı Mali Suçları Araştırma Kurulu’nun Raporuna göre yasin Al Kadı ile para ilişkisi olan Nimet Gıda’nın yönetim Kurulu Üyeleri; Mehmet Fatih Saraç, Osman Faik Bilge, G. Abdülaziz Zapsu, Mustafa Rıza Yazan, Ahmet Erdoğan, Tayfun Ergün, Mustafa Latif Topbaş, Hasan Cüneyt Zapsu…
Yine aynı rapora göre Ahsen Plastik’te Kadı ile para ilişkisi içindeydi. Ahsen Plastik Yönetimi şu isimlerden oluşuyordu: “G. Abdülaziz Zapsu, Tayfun Ergin, M. Fatih Saraç, Hasan Cüneyt Zapsu, M. Latif Topbaş…
Yasin Al Kadı ile para ve ortaklık ilişkisine giren bir başka şirket ise Ülker Gurubuna dahil AK Gıda idi: AK Gıda‘nın Yönetim Kurulunda; Mustafa Latif Topbaş, Murat Ülker, Zeki Ziya Sözen, İbrahim Halit Çizmeci, Metin Yurdagül, Sabri Ülker, Orhan Özokur… gibi isimler yer alıyordu.

31.03.2004 tarihli Maliye Bakanlığı Mali Suçları Araştırma Kurulu’nun Raporunun, 16 Sayfasında: “Caravan Dış Ticaret Limited Şirketi ile bu şirketin ortakları Yasin El kadı ile M. Fatih Saraç’ın tespit edilebilen hesaplarına ilişkin bilgiler aşağıda açıklanmıştır” deniliyor ve şöyle devam ediliyordu:
“Caravan ve Ella şirketleri ile bu şirketlerin ortakları Yasin Kadı ve M. Fatih Saraç’ın Al Baraka Türk Özel Finans Kurumu A.Ş, nezdinde Türk lirası ve döviz hesapları bulunmaktadır. Al Baraka Türk Özel Finans Kurumu A.Ş tarafından gönderilen hesap ekstrelerinin çok sayıda olması nedeniyle, aynı kişiler adına birkaç kalemde yapılan işlemler (Hesap hareketleri) toplanarak tek kalemde yazılmıştır. Ayrıca Türk lirası ve döviz hesapları arasında gerçekleşen havale ve ya EFT işlemleri mükerrerliği önlemek amacıyla mahsup edilmiştir.

Caravan Şirketi tarafından Al Baraka Türk Özel Finans Kurumu A.Ş nezdinde açılan hesapların açılış tarihleri, hesap numaraları, hesap cinsi (Türk lirası veya döviz) ve çeşitli kişiler tarafından çeşitli zamanlarda birkaç işlemde yatırılan (gelen) ve çekilen (gönderilen) paraların toplamının özet dökümü yıllar itibarıyla aşağıda yapılmıştır.
Caravan Dış. Tic. Ltd. Şti. tarafından Al Baraka Türk Özel Finans Kurumu A.Şnezdinde 04.10.1995 tarihinde açılan 011201-142322 no’lu ABD Doları döviz hesabına çeşitli kişiler tarafından çeşitli zamanlarda birkaç işlemde yatırılan paralar toplamı yıllar itibarıyla aşağıda açıklanmıştır.
1997 yılında Yasin Kadı; 7.559. 941 Dolar, Caravan; 28.894 Dolar yatırıyordu.
1998 yılında; Yasin El Kadı: 2.699.945 Dolar, Caravan:723.044 Dolar, M. Fatih Saraç; 20.000 Dolar, Caravan 66.800 Dolar, Dış işlemler havalesi:607.211 Dolar…
1999 yılında; Yasin Al Kadı: 808.754 Dolar, Caravan 1.056.075 Dolar, M. Fatih Saraç: 479.950 Dolar, Nimet Gıda: 36.050 Dolar, Ecmel Tekstil:70.000 Dolar, Ak Gıda 38.300 Dolar, Sağlam İnşaat: 5.450 Dolar, Virman: 16.916, Diğer işlemler havale:2.837.525 Dolar…
2000 yılında; Yasin Al Kadı:1.375, Caravan: 2.048.775, M. Fatih Saraç:5.000, Nimet Gıda: 25.000, Sağlam İnşaat:877.700, Virman:28.400, Dış İşlemler havale:539.947 dolar…
2001 yılında;Yasin Al Kadı:107.250, Caravan:85.252, Sağlam İnşaat:9.500, Dış İşlemler havale: 84.252, Caravan: 74.128 Dolar…

Aynı hesaptan çeşitli zamanlarda para aktarılan şahıslar yıllar itibarıyla aşağıda gösterilmiştir:
1997 yılında; Nimet Gıda:34.311, Dış İşlemler Havalesi 620.151, Caravan: 1.619.465,Caravan 24499 hesaba 5.214.617, Yasin Kadı: 50.363 Dolar….
1998 yılında; Dış İşlemler Havalesi; 437.123, Yasin Kadı: 200.000, Caravan 24499 TL Hesabı 3.474.288 dolar…
1999 yılında; Sağlam İnşaat; 624.228, Ella; 63.900, Ecmel Tekstil; 13.000, Nimet Gıda; 23.650, Caravan; 902.392, İktisat Bankası Maslak şb. 128.000, Dış İşlemler Havale; 100.000, Yasin Kadı; 84.110 Dolar…
2000 yılında; Sağlam İnşaat: 929.050, Ella: 42.310, M. Fatih Saraç; 77.200, Nimet Gıda; 25.000 Dolar…

Bu hesaptan, 1997-2001 yılları arasında;
Orhan ÖLÇEN, Hilmi YILMAZ, Remzi ÇAKIROĞLU, İzzet ÖZKALAYCI, Savaş SAĞSÜS, Serkan KIZILAY, Bülent AKSOY, Mehmet TARI, Abdurrahman ŞEKER, İrfan AKICI, Sema ÇETİN, Saim OĞUZCAN ve Davut ÇOŞKUN, adlı şahıslara da çeşitli tarihlerde, muhtelif defalar ve miktarlarda ödemeler yapıldığı tespit edilmiştir.

Caravan Dış Tic. Ltd. Şti. tarafından Albaraka Türk Özel Finans Kurumu A.Ş. nezdinde 23.02.1995 tarihinde açılan 011200-024499 no’lu Türk Lirası hesabına çeşitli kişiler tarafından çeşitli zamanlarda birkaç işlemde yatırılan paralar toplamı şu şekildedir.
Caravan : 242.564.365.000 TL
Yasin Al Kadı : 6.951.380.000 TL
Dış İşlemler Havalesi : 29.497.526.000 TL
Ahsen Plastik : 10.690.000.000 TL
Caravan 242383 DEM Hs. : 122.395.421.000 TL
Caravan 242392 DEM Hs. : 137.346.288.000 TL
Caravan 142322 USD Hs. : 863.978.865.000 TL

1997 yılında: 1.418.782.510.000 TL Al Baraka Türk’teki hesaba yatırılmıştı…
1998 yılında: Caravan: 106.006.708.000 TL, Caravan 242392; DEM Hs: 302.861.208.000 TL, Caravan 242383 DEM Hs.: 30.905.762.000 TL, Caravan 142322 USD Hs.: 920.619.144.000 TL. yatırılmıştı. Yasin El Kadı’nın hesabına 1998 yılında toplam1.372.052.044.000 TL yatırılmıştı.

1999 yılında Caravan: 51.731.195.000 TL, Sağlam İnşaat:10.180.446.000 TL, Nimet Gıda :6.916.760.000 TL, Dış İşlemler Havalesi; 269.568.000.000 TL, Caravan 142322 USD Hs.: 796.964.439.000 TL, toplam; 1.140.982.850.000 TL yatırılmıştı…

2000 yılında; Caravan: 12.918.466.000 TL, Ahsen Plastik:3.000.000.000 TL, Nimet Gıda:4.030.000.000 TL, Aksal İnşaat:7.950.000.000 TL, ONLY Havalesi: 8.950.625.000 TL, Dış İşlemler Havalesi: 21.217.608.000 TL, Caravan 142322 USD Hs: 48.444.784.000 TL, olmak üzere toplam 108.361.483.000 TL yatırılmıştı….

2001 yılında; Aksal İnşaat :7.950.000.000 TL, Ella Film: 25.800.000.000 TL, Dış İşlemler Havalesi: 23.932.233.000 TL, Caravan 142322 USD Hs: 33.273.530.000 TL, 2001 yılı yatırılan miktar;191.955.763.000 TL idi.

Aynı hesaptan çeşitli zamanlarda para aktarılan şahıslar yıllar itibariyle aşağıda gösterilmiştir. 1997 yılında Kadı’nın Caravan şirketi hesabından para aktarılan isimlere de rastlanıyordu:
Bim : 335.828.500.000 TL
Ak Gıda : 417.800.107.000 TL
Ella Film : 51.482.300.000 TL
Sağlam İnş. : 221.215.515.000 TL
Ahsen Plast : 24.930.847.000 TL
Ecmel Teks. : 35.890.720.000 TL
Nimet Gıda : 7.545.881.000 TL
Vefa Mühen : 50.825.000.000 TL

1998 yılında, Bu hesaptan para aktarılan şahıslar:
Bim : 64.901.498.000 TL
Ak Gıda : 457.399.808.000 TL
Ella Film : 12.188.987.000 TL
Sağlam İnş. : 549.153.161.000 TL
Ecmel Teks. : 16.386.492.000 TL
Nimet Gıda : 27.917.645.000 TL

Yasin El Kadı’nın Caravan şirketi ve çevresinde para transferleri durmak bilmiyordu. 1999 yılına geldiğimizde bu hesaptan para aktarılan başını Ülker gurubuna bağlı AK Gıda’nın çektiği şirketler şöyle sıralanıyordu:
Ak Gıda : 236.600.000.000 TL
Ella Film : 19.035.054.000 TL
Sağlam İnş. : 257.677.936.000 TL
Ecmel Teks. : 21.374.486.000 TL

2000 yılında Ella Film’e, 28.530.566.000 TL Bu hesaptan para aktarılırken, 2001′de Sağlam İnşaata, 17.500.000.000 TL, Ecmel Tekstile ise, 2.825.000.000 TL. gönderiliyordu.
Bu hesaptan 1991-2001 yılları arasında; Sinan Vaizoğlu, Walter Malate, Hasan Erbaş, Halil Bulut, Mehmet Tarı, Solmaz Ayarslan, Orhan Akçay, Ragıp Çakar, A. Rıza Akçay, Yaşar Altun, Hasan Akçaoğlu, Ahmet Erdoğan, Nazlı Aksoy, Ali Hacınoğman, Mehmet Güven, Erdal Uzgör, Cengiz Biçici, Muhsin Yorgancı, Atilla Yaman, Musa Orduhan, İrfan Akıcı, M. Rıza Yazan, Mehmet Hakan, Engin Çacın, Necip Dost, ABS Dış. Tic. Ltd. Şti., YAPKİM A.Ş., Favori Çamaşırları, Işıl Çamaşırları, Azim Tekstil San. Ve Tic.Paz., Mustafa Şeker, İzzet Özkalaycıoğlu, Hüsnü Kutuç, Metin Yıldız, Kubilay Sargın, İrfan Çakıcı, Selim Çay, Hümmet Can, Mecit Yıldız, Kayhan Pekşen, Adem Aktaş, Kadir Şahin Yıldız, M. Nezir Tatlı, Saim Oğuzcan, Yılmaz Dalgıç, Erol Akınsu, Tahsin Bayram, Bora Yeniay, Nihat Gün Hüseyin, Harun Özkara, Bülent Aksoy, Yaşar Günday, İsmail Şen, Ahmet Hakan, Serkan Ercan, Hasan Zeynel, Fazıl Ahmet Kahya, Savaş Sağsüş, Cem Sevin, Selma Erkal, Mehmet Evgin, A.Rıza Yazan, Fahrettin Polat, Nazan Kandemir, Sema Çetin, Risale Basın Yayın Turizm Ltd. Şti., Nihan Yılmaz, Dursun Ali Çıbaş, Yaşar Topuzoğlu, isimli şahıslara da çeşitli tarihlerde, muhtelif defalar ve miktarlarda ödemeler yapıldığı tespit ediliyordu.

Caravan Dış Tic. Ltd. Şti. tarafından Albaraka Türk Özel Finans Kurumu A.Ş. nezdinde 22.07.1997 tarihinde açılan 011204-242392 no’lu Alman Markı (DEM) hesabına çeşitli kişiler tarafından çeşitli zamanlarda birkaç işlemde yatırılan paralar toplamı yıllar itibariyle şu şekilde yer alıyordu:
1997 yılında Yasin El Kadı tarafından1.405.292 DEM yatırılıyordu.
1998 yılında;Yasin El Kadı: 779.756 DEM, Caravan: 1.409.492 DEM, Sarmany LTD: 57.510 DEM yatırılıyordu.

Aynı hesaptan çeşitli zamanlarda Alman markı olarak para aktarılan şahıslar yıllar itibariyle aşağıda gösterilmiştir.
1997 yılında bu hesaptan Caravan’ın 24499 TL Hesabına: 1.405.292 DEM yatırılıyordu.1998 yılında; Caravan 24499 TL Hesabına: 2.246.758 DEM aktarılıyordu.
Caravan Ltd. Şti. tarafından Albaraka Türk Özel Finans Kurumu A.Ş. nezdinde
14.07.1997 tarihinde açılan 011204-242383 no’lu Alman Markı (DEM) hesabına çeşitli kişiler tarafından çeşitli zamanlarda birkaç işlemde yatırılan paralar toplamı yıllar itibariyle aşağıda açıklanıyordu:
1997 yılında; Yassın Kadı tarafından 1.383.879.DEM yatırılmıştır.
1998 yılında; Yassın Kadı:77.224 DEM, Caravan: 275.976 DEM yatırılmıştır

Aynı hesaptan çeşitli zamanlarda para aktarılan şahıslar yıllar itibariyle aşağıda gösterilmiştir.
1997 yılında; Bu hesaptan para aktarılan şahıslar başlığı altında; Caravan 24499 TL Hs : 1.383.879 DEM bilgisi yer alıyordu.
1998 yılında bu hesaptan para aktarılan şahıslar, 217.795 DEM ile Caravan 24499 TL Hesabına… 135.405 DEM, Ulusoy otomotiv hesabına…

Caravan Ltd. Şti. tarafından Albaraka Türk Özel Finans Kurumu A.Ş nezdinde 14.07.1997 tarihinde açılan 011201-144408 no’lu Alman Markı (DEM) hesabına çeşitli kişiler tarafından çeşitli zamanlarda birkaç işlemde yatırılan paralar toplamı yıllar itibariyle şöyle açıklanıyordu:
2000 yılında toplam 22.000 DEM yatırılıyor, bunun15.000 DEM’i Yassın Kadı tarafından, 7.000 DEM’ Caravan’dan geliyordu.
2000 yılında; Aynı hesaptan Sağlam İnşaat’a 22.000 DEM aktarılıyordu.

(Devamı var... Yeni yılda inşallah... Rum Tayyip'in kanserine soka soka devam edecek...)

Kenan Akkuş (esrehber)

PAYLAŞ Kİ TÜRK MİLLETİ SATILMIŞ KÖPEK GÖRSÜN

ALTIN KAÇAKÇISI RIZA ZARRAP'I VE RÜŞVETÇİ BAKANLARIN PİSLİK EVLATLARINI KODESTEN AZAD EDEN HAKİM TAYYİP'İN GÖTÜNÜN KILI ÇIKTI
https://www.facebook.com/islam.cicek.731

Kenan Akkuş (esrehber)BABAN ZENGİNSE… ÇEK VİSKİYİ… BAS GAZA…ALKOLİK CANAVAR RÜZGAR ÇETİN, TAYYİP'İN EMRİYLE TAHLİYE EDİLDİ...

Rüzgar Çetin'in öldürdüğü polisin eşini Tayyip ikna etti...
Kamuoyuna duyurulur...

Kenan Akkuş (esrehber)LANET OKUYORUM OROSPU ÇOCUĞUNA...ZEBANİSİ BOL OLSUN...
DARISI DİĞER OROSPU ÇOCUKLARININ BAŞINA...
Kenan Akkuş (esrehber)

FETÖ'CÜ ZEYNEL'İN TEHDİTLERİ

FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜ ÜYESİ ZEYNEL ABİDİN ERDEM’E,

Tuğçe Umur isimli bir şahıs bana mail göndermiş.

Aynen yayınlıyorum:

Sayın Yetkili,

Köksal&Partners olarak müvekkillerimiz Zeynel Abidin Erdem ve GENPA adına sizinle iletişime geçmekteyiz.

Aşağıda bağlantısını verdiğimiz içerikte Müvekkillerimize yönelik, asılsız ifadeler kullanılmakta ve Müvekkilin Fetö Terör Örgütü ile bağlantılı olduğu iddia edilmekte bu nedenle Müvekkillerimizin toplum nezdindeki saygınlığı zedelenmektedir.

Tüm bu açıklanan nedenlerle,


URL’sinde yer alan içeriğin yayından kaldırılmasını talep etmek zorunluluğumuz doğmuştur. Gereğinin ivedilikle yapılmasını, aksi halde tazminat ve diğer haklarımız saklı kalmak kaydıyla, 5651 sayılı Kanun uyarınca içeriğe erişimin engellenmesi için Sulh Ceza Hakimliği'ne başvuracağımızı ihtaren bildiririz.

Teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Saygılarımızla,

Uyarı: İşbu bildirim kişisel haberleşme kapsamında gönderilmiş olup, rızamız olmadan herhangi bir şekilde paylaşılması, yayınlanması ve/veya başka bir yolla umuma iletilmesi TCK m.132 kapsamında "haberleşmenin gizliliğini ihlal" suçunu oluşturacaktır.”


Bu mektubu gönderene şu cevabı yazdım:

Zeynel Abidin Erdem, Fetoş'un telefonunu nereden bulmuş da telefon edip "sağlık" dilemiş?
Fetoş bana teşekkür etmiyor. Kendisini telefonla arayıp "geçmiş olsun" dileğinde bulunanlar için gazetelere ilan veriyor, teşekkür ediyor.
Bu yazı silinmeyecek, haberiniz olsun. 
Kenan Akkuş

Bu cevaba ilaveten Fetoş'un gazetelerde yayınlattığı ilanın fotoğrafını gönderdim: (Bu ilan aşağıda)

Anladığım kadarıyla beni mahkemeye vermiş.

Türkiye Cumhuriyeti’nin adalet dağıtıcılarına inanmadığım ve güvenmediğim için konuyla ilgili birkaç satır karalayıp yayınlamak istedim.

Şahsıma yöneltilen suçlamalarla ilgili:

Konu 1).  Zeynel Abidin Erdem’i tanımam ve hayatımda hiç görmedim. Söz konusu yazımda bu şahısa karşı asılsız ifadelerde bulunmadım.  Fetullah Gülen’e bizzat telefon açtığını ve “geçmiş olsun” dileğinde bulunduğunu, Fetullah Gülen’in gazetelere verdiği ilanlardan öğrendim. Bu  ilan aşağıda...

Fetullah Gülen’in gazetelere verdiği ilanlarda en az 70 şahısın kendisini telefonla bizzat aradığını ve “geçmiş olsun” dileğinde bulunduklarını ifade etmiş ve teşekkür etmiş.

İsimlerini deşifre ettiğim 70 şahıstan sadece bir kişi, Zeynel Abidin Erdem isimli şahıs, Tuğçe Umur isimli şahısı aracı ederek beni mail yoluyla tehdit etmiş ve ismini silmemi istemiştir.

Eğer böyle bir telefon olayı gerçekleşmediyse, bu iftira bana ait değil, Fetullah Gülen’e aittir. Çünkü,  Zeynel Abidin Erdem isimli şahısın da isminin geçtiği ve 70 kişinin ismi bulunduğu bu ilanı gazetelerde ben yayınlatmadım, Fetullah Gülen yayınlattı.

Fetullah Gülen’in “Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül Beyefendiye” diyerek başladığı bu ilandan, Abdullah Gül bile etkilenmemişken,  Zeynel Abidin Erdem isimli şahısın neden telaşa kapılıp  şahsımı dava etmek istediğini anlamış değilim.


Konu 2). Tuğçe Umur isimli şahıs “Müvekkilim Fetö Terör Örgütü ile bağlantılı olduğu iddia edilmekte” demekle bir çok gerçeği görmek istemiyor.

Ben Fetullah Gülen’in telefon numarasını bilmiyorum.

Bilsem bile nefret ettiğim ve  hakkında çok yazı yazıp terörle suçladığım Fetullah Gülen’e “geçmiş olsun” demek şöyle dursun, “gebermesi için beddua etmişimdir.

Fakat Zeynel Abidin Erdem isimli şahısın, Fetullah Gülen’in telefon numarasını nereden bulduğunu ve neden arayıp “geçmiş olsun” dileklerini sunduğunu bilmek isterdim.

İnanıyorum ki Zeynel Abidin Erdem isimli bu şahıs bu soruma cevap vermeyecek.

Çünkü o da diğer 70 şahıs gibi Fetullah Gülen’in müridiydi ve bağlılıklarını dile getirmek için telefon edip “sağlık” diliyorlardı.

Konu 3). “Müvekkillerimizin toplum nezdindeki saygınlığı zedelenmektedir.”

Fetullah Gülen’i ve Fetullah Gülen’le irtibatı olan şahısları  ben terörist ilan etmedim. Recep Tayyip Erdoğan bunları terörist ilan etmiş ve bir çoklarını hapse attırmıştır.

Hepsini saygınlığı(!) zedelenmiştir.

Fetullah Gülen’e telefon edip “geçmiş olsun” diyen şahıslardan bir çokları Fetö Terör Örgütü Üyesi denerek tutuklanmıştır.

Zeynel Abidin Erdem hala tutuklanmamışsa bu, Recep Tayyip Erdoğan’ın iltimas tanıması ya da  iki yüzlü olmasından kaynaklanmaktadır.

Ya da Recep Tayyip Erdoğan’a yüklü bir rüşvet ödemiş olması, terörist ilan edilmesini engellemiş olabilir.

Konu 4). Tuğçe Umur isimli şahıs, yazdığı mektubun altına bir not yazarak beni tehdit etmiş, aklı sıra uyarmış:

“Uyarı: İşbu bildirim kişisel haberleşme kapsamında gönderilmiş olup, rızamız olmadan herhangi bir şekilde paylaşılması, yayınlanması ve/veya başka bir yolla umuma iletilmesi TCK m.132 kapsamında "haberleşmenin gizliliğini ihlal" suçunu oluşturacaktır.”


Tuğçe Umur isimli şahısın ve Zeynel Abidin Erdem isimi şahısın, bu mektubu yazmadan önce benim hakkımda araştırma yapmaları gerekirdi.

Benim hiç bir tehdite boyun eğmediğimi Tayyip’i, çetesi, polisi, savcısı ve hatta beş cinayetin failleri Ilgaz mafyası çok iyi bilir..

Bu notu okuyunca zaten tepem attı, aptal ahmak dedim…

Beni iftira atmakla suçlayacaksın, sonra da mektubun altına tehdit notu iliştirip: "haberleşmenin gizliliğini ihlal suçu”  diyeceksin…

Bu mektubu her kim yazdı ve yazdırdıysa, ahmak aptal sözümü geri alıyorum, saygıyla “Sen bir orospu çocuğusun” diyorum…

Anlaşılmış mıdır?

Pek Sayın Zeynel Abidin Erdem Beyefendi...

Kenan Akkuş (esrehber)


NOT: Zeynel Abidin Erdem isimli şahısa teşekkür eden FETOŞ’un ilanı aşağıdadır:FETÖ TERÖRİSTİ ZEYNEL ABİDİN ERDEM ADINA BENİ TEHDİT EDEN  KÖKSAL PARTNERS'İN AVUKAT SIFATLI ANGUTLARI

Bu tehditlerinizi dürer büker götünüze sokarım...
Gerzek şerefsizler...
Kenan Akkuş (esrehber)

YUKARIDAKİ KONUYLA İLGİLİ YAZIM AŞAĞIDA


ORDUMUZ CEBREN VE HİLE İLE DAĞITILDI...

KILIÇDAROĞLU VE BAHÇELİ'NİN DESTEĞİYLE
ŞERİAT'A ADIM ADIM...


FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜ'NÜN SİYASİ AYAĞI TANSİYONU DÜŞTÜ DİYE TELAŞA KAPILIP
FETOŞ’U TELEFONLA ARAMAK İÇİN
BİRBİRİYLE YARIŞAN,
FETOŞ’UN KANDIRDIĞI, BEYNİ GÖTÜNDE
GEZEN AHMAK ÖKÜZLERİMİZİN TAM LİSTESİDİR


2013 yılının Ekim ayında Fetoş’un tansiyonu düşer, hastaneye kaldırılır…

Türkiye’de ne kadar kandırılmış öküz varsa telefonlara sarılır, bizzat Pensilvanya’yı arayarak Fetoş’a  “geçmiş olsun” der…

İşte o kandırılmış öküzlerimizin tam listesini sunuyorum: 

FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜ'NÜN SİYASİ AYAĞI  

(Belge isteyene gösterebilirim)

Recep Tayyip Erdoğan
Abdullah Gül
Bülent Arınç
Cemil Çiçek
Ali Babacan
Faruk Çelik
Erdoğan Bayraktar
Ahmed Davudoğlu
Sadullah Ergin
Taner Yıldız
Suat Kılıç
Zafer Çağlayan
Binali Yıldırım
İsmet Yılmaz
Hüseyin Çelik
Mehmet Ali Şahin
Süleyman Soylu
Ahmet Edip Uğurlu
Yalçın Akdoğan
Erdoğan Toprak
Gürsel Tekin
Oktay Vural
Mustafa Destici
Mehmet Sağlam
Ahmet Türk
Süreyya Önder
Kadir Topbaş
Melih Gökçek
Yıldırım Akbulut
Hüsamettin Özkan
Nimet Baş
İdris Naim Şahin
Abdulkadir Aksu
Işılay Saygın
Seval Hanım
Ahmet Kutalmış
Ümran Hanım
Enis Berberoğlu
Nuh Albayrak
Erhan Başyurt
Eyüp Can
Hasan Karakaya
Mustafa Çelik
Zahid Akman
Metehan Demir
Nuri Elibol
Mustafa Kartoğlu
Abdulkadir Selvi
Deniz Zeyrek
Hüseyin Avni Mutlu
Muharrem Yılmaz
Rızanur Meral
Erdal Bahçıvan
Mustafa Koç
Bülent Eczacıbaşı
Ferit Şahenk
Hüsnü Özyeğin
İshak Alaton
Hacı Boydak
Ali Akbulut
Aydın Doğan
Ahmet Çalık
Akın İpek
Mehmet Emin Karamehmet
Ali Sabancı
Fettah Tamince
Adnan Polat
Hamdi Akın
İmam Altınbaş (?)
Mustafa Süzer
Zeynel Abidin Erdem (Bu şahıs ismini silmemi istiyor. Silmezsem beni mahkemeye verecekmiş)
Ethem Sancak
Mehmet Torun
Mehmet Ali Yalçındağ
Mahmut Osman Ustaoğlu
Abdullah Büyük Hoca
Molla Bedrettin Sancar
Norşinli Nureddin Mutlu
Cengiz Hortoğlu
İsak Haleva
Hekimoğlu İsmail
Taha Akyol
Suat Yıldırım

FETOŞ’UN KANDIRDIĞI BEYNİ GÖTÜNDE GEZEN AHMAK ÖKÜZLERİMİZİN LİSTESİNİ OKUDUNUZ…

İçlerinden sadece  bir tanesi, Fetoş'la sadece bir defa telefonla konuşarak "geçmiş olsun" diyen  Hüseyin Avni Mutlu tutuklandı.
Diğerleri neden tutuklanmıyor dersiniz?
Hırsız Tayyip'e rüşvet mi yediriyorlar?
Nasıl inanayım sizin icraatlarınıza?

Yukarıda tek tek isimlerini sunduğum, Fetoşa'la telefon konuşmalarının belgeleri olan şahısları tutuklatmak her babayiğidin harcı değil.

Gücü olmayan devletin valisi zavallı Hüseyin Avni Mutlu gümbürtüye gitmiştir...

Darbeci generaller neden Fetoş’u arayıp “taziye ve bağlılıklarını” sunmadı da yukarıda sıraladığım kandırılmış öküzler telefon yarışına girdi?

Hangi menfaatleri için Piç Fetoş’u arayıp yalakalık yaptılar?

Hepinizde İmam Fetoş'un telefonu var...
Bende niye yok?
Alayınız şerefsizsiniz ulan…
Göt yalayıcı orospu çocukları…

Göt korkusu değil mi?
Şimdi hırsız Tayyip'in kanserli götünü yalama...
Bokunu yeme zamanı...

Hepinize afiyet olsun...
Allah'sız, Kitap'sız teröristler.Kenan Akkuş (esrehber)

DEVLETİN TÜM KURUMLARI, TAYYİP’İN EMRİYLE  UYUŞTURU TÜCCARI MAFYALARA DEVLETİ SOYDURUYOR

FETÖ GİTTİ…
HİZBULLAH GELDİ

YURT DIŞINA KAÇTIĞI SÖYLENEN EN AZ 30 SUBAY, 5 ASTSUBAY VE  BİR GENERAL, MİT BİNALARINA GÖTÜRÜLEREK İNFAZ EDİLDİ…

MİT BİNALARININ BAHÇELERİNE GÖMÜLDÜ….

SADECE İSTANBUL'DA MİT'E AİT BİNALARIN BAHÇELERİ KARIŞTIRILSA, SON 30 YILA AİT YÜZDEN FAZLA CESET ÇIKAR.

MİT İSTANBUL İNFAZ TİMİNİN BAŞINDAKİ CEMAL ÜNGÖRDÜ İSİMLİ KATİL İŞTE BU CEMAL ÜNGÖRDÜ İSİMLİ KATİLİ İSTANBUL İNFAZ TİMİNİN BAŞINA GETİREN VE ELİNE ONLARCA KİŞİLİK ÖLÜM LİSTESİ VEREN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞANDIR..

MİT İSTANBUL İNFAZ TİMİNİN BAŞINDAKİ CEMAL ÜNGÖRDÜ İSİMLİ BU KATİL, BİR BEBEĞİ DAHİ ÖLDÜREBİLECEK KADAR CANAVAR RUHLUDUR.ŞU ANDA FETULLAHÇI DENEREK BİR ÇOK ŞAHISI EVLERİNDEN ALMAYA VE MİT BİNALARINDA İNFAZA DEVAM ETMEKTEDİR.


 YAKININDAN UZUN ZAMANDIR HABER ALAMAYANLAR MUTLAKA AVRUPA İNSAN HAKLARI MAHKEMESİNE BAŞVURARAK MİT BİNALARININ BAHÇELERİNİN ARAŞTIRILMASINI İSTESİNLER.HİZBULLAH TERÖR ÖRGÜTÜ'NÜN TETİKÇİSİ SERİ KATİL CEMAL ÜNGÖRDÜ'NÜN 30'DAN FAZLA CİNAYETİ VAR.

KAMUOYUNA SUÇ DUYURUSUDUR...
Kenan Akkuş (esrehber)

ERDOĞAN GÖZSEÇEN FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜ ÜYESİ AMA TUTUKLANMIYOR...

ÇÜNKÜ O ALİ İSMAİL KORKMAZ'IN GERÇEK KATİLİ...

TAYYİP BU FETÖCÜYÜ AFFETTİ...TAYYİP VE ÇETESİ, SOMA KATLİAMINI FETÖ’YE YÜKLEYİP,
TAYYİP’E 6 MİLYAR DOLAR RÜŞVET VEREN  KATİL ALP GÜRKAN’I VE OĞLUNU HAPİSTEN KURTARIYORLAR…

ALLAH BELANIZI VERSİN…

Kenan Akkuş (esrehber)

ALLAH’A GÜVENMEYEN KAFİRDİR…
İSLAM’DA KAFİRİN YERİ HUTAME'DİR…

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder