18 Ekim 2016 Salı

EY KATİL TAYYİP... ÜLKEYİ BU HALE KİM GETİRDİ?

BU SİTE KATİL TAYYİP'İN EMRİYLE TÜRKİYE'DE ENGELLENMİŞTİR
This internet site was blocked in Turkey by the killer Tayyip's order.

ÜLKEYİ BU HALE KİM GETİRDİ TAYYİP?

YAPTIĞIN HATALARINI BU MİLLETİN EVLATLARINA CAN’LA, KAN’LA ÖDETİYORSUN…

SENİN ASKER KAÇAĞI ÇÜRÜK EVLATLARIN AM ÜSTÜNDE FINDIK KIRARKEN…

MİLLETİN EVLATLARI  SAHTEKAR BİR KATİLİN HATALARIYLA  TOPRAK OLUYOR…

ANALAR AĞLIYOR TAYYİP… ANALAR AĞLIYOR…

EMİNE’NİN AĞLAYACAĞI GÜN DE GELECEK…

İŞTE O GÜN BENİM BAYRAMIM OLACAK…

GÖTÜ KANSERLİ, BEYNİ TÜMÖRLÜ AKIL HASTASI KANSIZ TAYYİP…

ALLAH BELANI VERSİN…


Kenan Akkuş (esrehber)GERÇEKLERİ KAMUOYUNA SUNDUĞUM İÇİN, TAYYİP VE ÇETESİNCE ENGELLENEN SİTELERİM:
BİLGİSAYARINIZA ENGEL KALDIRICI PROGRAM YÜKLEYEREK BU SİTELERİMİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

AKP KURUCUSU KATİLLER,  ESKİŞEHİR DEFTERDARINI NEDEN PAVYONA GÖTÜRDÜLER?

Tayyip’in 600 milyon dolar rüşvet yediği katil Ilgaz mafyasının kirli işlerini fırsat buldukça anlatıyorum.

İşte onlardan biri daha:
Ankara,  Antalya, Adana ve Eskişehir’de faaliyet gösteren AKP kurucusu Ilgazlar  AŞ…

5 ortaklı bu mafyaya ait, plakaları 34 GZT 89 ve 34 GZT 91 olan iki adet IVECO marka BETON MİKSERİ, Eskişehir Organize sanayi Bölge Müdürlüğü TIR PARKI'na hiçbir zaman  asfalt götürmedi.

Fakat sahte bir fatura düzenlendi, 280 ton asfalt götürdü…

Zaten adı üstünde: Beton mikseri… Asfalt götüremez…

Bu iki beton mikseri hiç bir zaman Eskişehir Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü'ne asfalt dışında başka mal da götürmedi.

Yine 06 LFS 70 plakalı  BMC marka kamyonları da hiç bir zaman Organize Sanayi Bölgesi TIR PARKI'na asfalt götürmedi. 

22 ton asfaltı dahi götüremeyecek olan bu kamyona sahtekarlık yapılarak 34 ton mal yüklendi. 

Yani sahe  faturada… 

NOTER huzurunda Ilgaz mafyasına ait bu 06 LFS 70 plakalı hurda kamyona 34 ton asfalt yükleyelim, yerinden kımıldayacak mı, hep birlikte görelim. 

Yine en az 20 adet başka şahıslara ait kiralık kamyonlar adına, yüzlerce sahte fatura kestiler, gitmeyen on binlerce ton asfaltın parasını tahsil ettiler.

Kimler?

AKP kurucusu sahtekar orospu çocukları:

Şenol Ilgaz, Mustafa Ilgaz, İsmail Ilgaz, Mehmet Ilgaz, Asım Çınar…

Trilyonlarca lira haksız kazanç elde ettiler. 

Zarar gösterip, devlete kuruş vergi ödemediler.

Eskişehir Organize Sanayi Bölge Müdürü Ali İhsan Karamanlı'ya bizzat belgelerle ihbar ettim. 

Nasıl sahtekarlık yaptıklarını, sahtekarlık yapılan mekana götürerek belgeleri eline teslim ettim.

Müdür’e, Başsavcılığa şikayet edip suç duyurusunda bulunmasını istedim.

Meğer soygunu Ilgaz mafyasıyla ortak yapıyormuş Müdür Ali İhsan Karamanlı...

Bilseydim soygunun belgelerini teslim etmezdim.

Müdür Ali İhsan Karamanlı, Eskişehir Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü'nü soyduruyor, ganimeti Ilgaz mafyasıyla paylaşıyordu...

Bu müdür Eskişehir'in en lüks semti Vişnelik'ten, Vişne Evleri'nden 500 bin TL’ye süper lüks bir daire satın alıyordu... 

Bununla kalmıyor, Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü su arıtım tesisi inşaatını da Ilgaz mafyasına peşkeş çekiyor, Müdürlüğün kasasından çıkan 7 trilyonun 1 trilyonu cebine giriyordu.

Ilgaz mafyasına 6 trilyon...

2 trilyona mal eden arıtma tesisinden Ilgaz mafyası 4 trilyon kar etti…

Ilgaz  mafyası, o yıl sadece hırsızlıklardan 4 trilyon lira kar etmelerine rağmen,  zarar gösterip vergi vermediler…

Zaten işleri güçleri devleti soymaktı…

Eskişehir Defterdarına bizzat gidip makamında  belgelerle sahtekarlıkları  anlattım, vergi kaçırdıklarını, sahte fatura düzenlediklerini ihbar ettim.

Aynı akşam, Defterdar'ı pavyona götürdüler...

Ertesi gün altına son model bir Volkswagen çektiler...

Bana da bir mesaj çektiler:

“Kalan aklını  yakında alacağız…”

Üzerinden tam 10 yıl geçti, hala bekliyorum…


Kenan Akkuş (esrehber)


14 MADDEDE HİZBULLAHÇI HAİN TAYYİP

HIRSIZ TAYYİP'İ SAVCIYA VEYA HAKİME ŞİKAYET ETSENİZ BAŞINIZA NE GELİR?

BEN ŞİKAYET ETTİM, BAKIN BAŞIMA NELER GELDİ.

Aşağıdaki dilekçeyi, Eskişehir 3. Sulh Hukuk Hakimi Nevin Bal’a bizzat teslim ettim.

Hizbullahçı Hırsız Tayyip’in işlediği 14 suçu ihbar ettim.

Hakim Nevin Bal, dilekçemi okuduktan sonra beni akıl hastanesine kapatmakla tehdit etti…

Kamuoyuna deşifre ediyorum.

ESKİŞEHİR 3. SULH HUKUK MAHKEMESİ’NE,

              KONU: Mahkemenizin şahsıma tanıdığı temyiz hakkım sonrasında, yazmış olduğum temyiz dilekçemin, Mahkemenizce Yargıtay Hukuk Dairesi’ne gönderilmemesi ve Anayasal haklarımı Mahkemenizin gasp etmesiyle ilgilidir.

              Sayın Hakim Nevin BAL,    
           
             Eskişehir Cumhuriyet Başsavcılığı’nın isteği üzerine şahsımı 16/09/2009 tarihinde  “hasımsız olarak” gıyabımda yargıladınız, Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı  ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin düzenlemiş olduğu sağlık raporuna istinaden şahsımı kısıtladınız ve babam Mehmet Akkuş’un velayeti altına bıraktınız.

              Mahkeme kararınızın son paragrafında görüldüğü üzere şahsıma “temyiz hakkı” tanıdınız ve Yargıtay’a Anayasal hakkımı kullanmama hükmettiniz. Mahkeme kararınız böyle olmasına rağmen ve Mahkemenize temyiz dilekçemi sunmama rağmen, tam 35 gündür temyiz dilekçemi Yargıtay Hukuk Dairesi’ne göndermediniz.  Bu Anayasal bir suçtur. Hem şahsımı gıyabımda hasımsız olarak yargılıyorsunuz, hem de şahsıma tanıdığınız Anayasal hakkımı gasp ediyorsunuz. Bu nasıl bir adalettir?

              Temyiz dilekçemi Yargıtay Hukuk Dairesi’ne göndermek yerine, şahsımı velayeti altına bıraktığınız babam Mehmet Akkuş’un adresine postalayıp “temyiz dilekçemi,  babamın teslim etmesini” talep ediyorsunuz. 

              Eskişehir Adliyesi’nde yargılandığım tüm mahkemelerde olduğu gibi, siz Sayın Hakim’in  sorumlu olduğu Mahkeme de Anayasal suçlar işlemektedir. 

              Siz Sayın Hakim, hasımsız(!) olarak  şahsımı gıyabımda yargıladınız ve tüm kamu haklarımdan kısıtladınız. Hiçbir surette şahsıma savunma hakkı tanımadınız. Sonra da babamın velayeti altında bıraktınız. Fakat babamdan savunma talep etmediniz. Yaptığınız yargısız infaz değil de nedir?  Yargıtay’a temyiz dilekçemi gönderince, babamı adres gösteriyorsunuz ve “Temyiz beyanını Mahkemenize bildirmesini” talep ediyorsunuz.  Oysa Yargıtay, vermiş olduğunuz kararı onamadığı sürece karar kesinlik kazanmaz ve şahsım hiçbir surette kısıtlanamaz, velayet altında bırakılamaz. Temyiz dilekçemi babama göndererek suç işlemektesiniz. Tebligat üzerine VASİ ADAYI MEHMET AKKUŞ yazmakla, vasiliğinin kesinleşmediğini de zaten açıklamaktasınız. Hal böyleyken, Yargıtay’ın vereceği kararı beklemeden neden babama uyarı mektubu gönderiyorsunuz? İlişikte gönderdiğim belgede yazılıdır ki: “Yargıtay, adliye mahkemelerince verilen karar ve hükümlerin son inceleme merciidir.” Temyiz dilekçemi Yargıtay’a göndermemekle, Yargıtay’ı  YOK mu saydınız? Mahkemeniz, adliye mahkemesi değil midir? Mahkemeniz önce temyiz hakkı tanıdı, sonra da kendisi mi onadı?  Böyle adalet olur mu?  

              Siz Sayın Hakim’in ve sizleri yönlendirenlerin unutmaması gereken konular var. Bunları maddeler halinde sıralıyorum ve sizleri Türkiye Cumhuriyeti Adaleti’ne uymaya  davet ediyorum: 

              1).  Mahkeme Kararı’nda adı geçtiği üzere Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne, Celalettin Karanfil isimli Cumhuriyet Savcısı’nın ve emrindeki Ömer isimli polis memurunun komplosu sonrasında polis zoruyla kapatıldım. Bu komplo işinde, Eskişehir Devlet Hastanesi doktorlarından  Psikiyatri uzmanı Dr. Gönül Baylan Kaygısız’ı da kullandılar ve suçlarına ortak ettiler. Bu şahıslar hakkında Adalet Bakanlığı’na ve Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı’na şikayet dilekçeleri gönderdim. Eğer bu makamlar devletimizin makamlarıysa, sorumlu oldukları görevlerine ihanette bulunmazlar ve şahsıma düzenlenen bu komployla ilgili ifademi alırlar. “Deli” muamelesi yaparak şahsımdan ifade almayanlar bu vatanın hainleridir ve bir gün mutlaka hesabı sorulacaktır. Adalet dağıtması gerekenler suç işlememelidir. Suç işlememesi gerekenler eğer suç işliyorsa, o halde ADALET nedir?  Bağımsız Yargı nedir? 

              2).  Eskişehir Cumhuriyet Başsavcılığı’nın, şahsımı Mazhar Osman Hastanesi’ne kapatma gerekçesi belgelidir: “2007 senesinde Başsavcılığımıza yazmış olduğu bir dilekçede hakaret ve iftira ettiği iddiasıyla…” Eskişehir Cumhuriyet Başsavcılığı’nın bu iddiası tamamen asılsız ve iftiradır. Böyle bir dilekçe yoktur. Eğer varsa ortaya çıkarılmalı ve şahsımdan önce ifade, sonra savunma alınmalıdır. Mazhar Osman’a gönderilmeden önce bu dilekçe hakkında şahsıma hiçbir surette bilgi verilmemiştir, ifade de alınmamıştır. Fakat komplo kurularak şahsım, 50 adet şizofreni hastası arasına kasıtlı olarak kapatılmıştır. Çünkü Başsavcı Gökhan Karaburun’un hırsızlıkları ve Eskişehir 2. Sulh Ceza Mahkemesi Hakimi Berrin Kanagöl Yeşilyurt’un sahtekarlıkları örtbas edilmelidir. Cinayetler işleyen bir mafya ile olan suç ilişkileri kapatılmalıdır… 

             3). Akıl ve ruh hastası olmadığımı bir çok yüksek makamlar biliyor ve şahsımla muhatap olmaya devam ediyorlar. Bunlardan biri Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı’dır ve ispatı da ilişiktedir. Bir komplo sonrasında, yukarılardan(!) gelen baskılara dayanamayan makamların verdiği bir rapor sonrasında, Mahkemeniz şahsımı “deli” ilan etmesi ve “velayet altında” bırakması, inanıyorum ki Yargıtay tarafından bozulacak ya da şahsımın bir başka hakem hastanede yeniden muayenemin yapılmasını talep edilecektir. Çünkü iddialarım yenilir yutulur şeyler olmadığı gibi, tüm iddialarım belgelidir. Fakat Eskişehir hakimleri ve savcıları şahsımdan belge almak yerine, sürekli iftiralar atmışlar ve linç etmişlerdir.  Başbakan’dan Adalet Bakanı’na, Eskişehir Cumhuriyet Başsavcısı’ndan siz Sayın Hakim’e kadar yüzlerce şahıs Anayasal suçlar işlemiştir. Olan biten her şeyi ülkemizdeki aklı-selim insanlar bilmektedir ve bu davaları takip etmektedir. Nasıl ki 10 sene hapis cezam Yargıtay’dan bozularak döndüyse, Mahkemenizin vermiş olduğu bu karar da dönecektir. Fakat siz Sayın Hakim, Mahkemenize sunduğum temyiz dilekçemi Yargıtay’a göndermiyorsunuz ve Anayasal haklarımı engelliyorsunuz. Hakkınızda Savcılar ve Hakimler Yüksek Kurulu’na, Anayasa Mahkemesi’ne, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı’na şikayetlerde bulunacağımı biliniz. Çünkü Yargıtay’ın henüz onamadığı bir karar yasal değildir, bağlayıcı değildir, hiçbir şekilde şahsımı kısıtlayamaz, velayet altında bırakamaz. Lütfen temyiz dilekçemi Yargıtay Hukuk Dairesi’ne gönderiniz. 

             4). Şahsımı velayeti altında bıraktığınız babam Mehmet Akkuş 76 yaşındadır. Kısa bir süre önce prostat ameliyatı olmuştur. Sağlık problemleri çok fazladır ve hiçbir surette evinin dışına çıkamamaktadır. Mahkemeniz, nasıl ki şahsımın Mazhar Osman’a kapatılma gerekçesini incelemediği gibi, hiçbir surette araştırma yapmadan şahsımı, babamın velayeti altında bırakmıştır. Öyle anlaşılıyor ki mahkeme kararınızda “vicdani kanaat” tamamen yoktur. Oysa hakimler adalet dağıtmak için yemin ederler. Eğer bu yemin siz sayın Hakim için sadece bir laftan ibaretse, lütfen vicdana geliniz de ameliyatlı yaşlı babamı bu komploların içine dahil etmeyiniz. Adamcağızın kendine faydası yok ki, Kenan Akkuş’a nasıl sahip çıksın? Mahkemeniz, babama mektup göndermekten ve yaşlı bir adamı korkutmaktan vazgeçsin. Tuvalete dahi refakatçiyle gidebilen yaşlı bir adamı korkutmak, adalet dağıtmak için  yemin etmiş devletimin bir  Hakimine yakışmıyor. İlla da velayet altında bırakmak istiyorsanız, Devletim Baro’dan şahsıma bir Avukat tayin etmelidir. Akrabalarımın içinde şahsımın velayetliğini üstlenecek bir şahıs kesinlikle yoktur.  Dahası: Söz konusu bu akrabalarımın her biri, telefonla kendilerini arayan Mazhar Osman Hastanesi’nin doktorlarına : ”Kenan Akkuş’un aklı da ruhu da yerindedir” diyerek şahsımı desteklemişlerdir. Hangi telefondan arandıklarını ve hangi sorulara nasıl cevaplar verdiklerini kağıtlara döken akrabalarım, yazdıklarının altını da imzalamışlardır. Şahsıma “Hak arama tipi” teşhisi koyan ve kısıtlanmamı talep eden doktorlardan hesabını soracağımı Mahkemeniz bilmelidir.   

             5). Mazhar Osman’a kapatılmama gerekçe olarak gösterilen dilekçe iftiradır. Böyle bir dilekçe yoktur. Bu hastanenin şahsım için düzenleyip sunduğu rapor düzmecedir. Mahkemenizin şahsım için verdiği karar adil değildir ve siz Sayın Hakim’e zorla uygulanmış baskılar sonrasında böyle bir karar aldırılmıştır. İşte bizim adaletimiz budur. Oysa Mazhar Osman’a  kapatılmama  neden olan asıl gerekçeler aşağıdadır: 

             İşte internet sitem esrehber.tv’de yayımladığım belgeli iddialarım: 

             1). Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Hizbullah Terör Örgütü’nün lideridir, belgelidir ve tam 11 aydır internette yayınlamama ve ısrarla şahsımdan ifade alınması talebime rağmen, hiçbir surette ifadem alınmamıştır. 

             2). Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, “Türkiye’yi bir Şeriat Devleti haline getirmeye” yemin etmiştir ve belgelidir. TBMM kürsüsünde yaptığı yemine sadık kalmamış, Başbakanı olduğu ülkesine ihanet etmiştir. 

             3). Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Almanya Deniz Feneri hırsızlıklarının başrol oyuncusudur ve karaparalar AKP’nin kasasına girmiştir. 

             4). Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a 84 hırsızlık ve yolsuzluk davası açılmış, bunlardan sadece bir tanesinden beraat etmiştir. Sabıkalanmıştır, çıkardığı sicil AK’lama yasalarıyla kendini ve hırsız tarikatdaşlarını AK’lamıştır. 

             5). Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, akıl hocaları olan Fethullah Gülen, Korkut Özal ve Cüneyd Zapsu tarafından yönlendirilmektedir ve amaçları Yeni Osmanlı Devleti adıyla bir Şeriat devleti kurmak için çalışmalar yapmaktadırlar. 

             6). Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Güneydoğu’da ve Irak’ın kuzeyinde Kürdistan Devletinin kurulması için çalışmakta ve Kürtleri isyana teşvik etmektedir. Büyük Ortadoğu Projesi’nin amacı budur. “Azınlıkları Türkiye Cumhuriyeti’nin var olan rejimiyle bir arada tutmak mümkün değildir, fakat Osmanlı bunu becermiştir” iddialarıyla ülkemizin rejimi değiştirilmektedir. 

             7). Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Ahmet Burak Erdoğan, Kasımpaşa Deniz Hastanesi’nden alınan sahte bir raporla çürüğe ayrılmış ve askere gitmemiştir. Teşhis olarak konan “Testis kanseri” yalandır.  

             8). Başbakan’ın oğlu Ahmet Burak Erdoğan, kullandığı otomobille, “dur” ihtarına uymayan trafik polislerinden kaçarken sanatçı Sevim Tanürek’e  çarpmış ve ölümüne sebep olmuştur. Bu olay kesinlikle kaza değildir ve kaza süsü vermek için beş tane suç işlenmiştir. 

             9). Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın, İstanbul Belediyesi’nden Türkiye Büyük Millet meclisi’ne taşıdığı ÇETE’si  tamamen hırsızdır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde suç üstüne suç işleyen ve Mahkemelerde AK’lanamayan bu soygun şebekesi, iktidar oldukları 7 sene içinde, Milletvekili sıfatlarıyla daha büyük soygunlara imzalar atmışlardır. Hem çalmaktalar, hem çaldırmaktalar ve tarikatçı zümreler 100 köşe dönmüşlerdir.
            10). Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın himayesi altında olan ve “bağış toplamada özerk edilen”  Türkiye Deniz Feneri Derneği, Almanya’daki hırsız şubesi gibi, tarikatçı hırsız zümreleri zengin etmekten başka bir iş yapmamıştır. 

            11). Başbakan’ımızın sağ kolu olan  Bülent Arınç’ın,  İsyan çıkaran ve Şeriat’ı ilan etmek isteyen Hain Dede’si, bir Asteğmen’imizin boğazını keserek katletmiş, iki bekçimizi kurşunlayarak öldürmüştür. Şeriat’ı ilan edememiş fakat alnına kurşun sıkılarak cehenneme gönderilmiştir. 

            12). BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, Hizbullah Terör Örgütü tarafından katledilmiştir. Bu terör örgütünü yönlendiren, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin Başbakanı’dır. Bu örgüt ismini değiştirmiş, AKPİT (Ak Parti İstihbarat Teşkilatı) adını almış, devletin silahlarıyla donatılmış, “cihat” hazırlığını tamamlamış ve Şeriat’ın ilan edilmesini beklemektedir.    
       
           13).  Ülkemizde yasadışı bir örgüt daha vardır ve adı FTÖ’dür: Fethullah Terör Örgütü. Emniyet Teşkilatımız içinde yuvalanmış ve devletimizin yasal silahlarını kullanmaktadır. Dr. Necip Hablemitoğlu’nu katledenler, canımızı  malımızı ve namusumuzu emanet ettiğimiz, Emniyet birimi içinde yuvalanan Fethullah yanlısı canilerdir.   
      
            14). Recep Tayyip Erdoğan yönetimli iktidar, vali, kaymakam, emniyet müdürü ve özellikle il milli eğitim müdürlüklerine, mollaların ve ulemanın (yani tarikat şeyhlerinin) uygun gördüğü Şeriat yanlısı isimleri yerleştirmiştir. Bu kadrolara atanan şahısların hemen hemen tamamı İmam Hatip mezunu şahıslardır.  Oysa İmam Hatip, bir meslek okuludur ve mezun olanlar ibadethanelerde görevlendirilir. Bir tornacı ölü yıkayamayacağı gibi, bir imam hatipli de torna ve tesviyeden anlamaz. Başbakan’ımız, Şeriat’ı ilan etmek adına, çarpık bir düzen icat etmiştir. 

            Mazhar Osman’a kapatılma ve “deli raporu” alınma gerekçelerim işte bunlardır ve 21 tane internet sitem, şahsımdan hiçbir surette ifade ve savunma alınmadan kapatılmıştır. Başbakan’ımız, yaptığım haberlerin kamuoyunca bilinmemesi adına ve yasadışı işlerden sıyrılmak adına şahsıma komplo kurdurmuş ve susturmak adına rapor aldırmıştır. Mahkemenize yapılan baskılarla  şahsım kamu haklarından tamamen kısıtlanmıştır. Israrlı mücadelem sonrasında, beş senedir şahsıma iftira eden savcılar başka şehirlere tayin edilmişlerdir. Eskişehir Adliyesi’nde şahsımı yargılayacak Hakim bulunamamaktadır. Şahsıma açılmış çok sayıda iftira davası kaybolmuştur. Yargıtay’dan bozularak dönen davalarda, Eskişehir Hakimlerinin pislikleri kendi ayaklarına dolanmış ve Millete rezil-kepaze olmuşlardır.  Devletimizi ve rejimimizi korumaktan sorumlu makamlar, yukarıda sıraladığım konuların doğruları yansıttığını biliyorlar ve şimdilik suskun kalıyorlar.  Ergenekoncu ilan edilmemek için “sükut altındır” diyorlar.  

             Sayın Hakim Nevin BAL,

           Mahkemeniz, bu dilekçemdeki iddialarım konusunda şahsımdan savunma almalıdır,  ya da temyiz dilekçemi Yargıtay’a göndermelidir. Üçüncü bir yol daha vardır: Güvenilir bir hastanede şahsımın yeniden incelenmesi ve üniversite hastanelerinden hakemlik talep edilmesi… Siz Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin Hakimi’siniz ve lütfen devlet adına suç işlemeyiniz. Lütfen şahsıma “deli muamelesi” yapmayınız. Çünkü belgeler “deli” ilan edilemez. Kenan Akkuş belgesiz hiçbir iş yapmaz.

            Şahsımı deli ilan edenler, aslında bu Devletin ve Milletin ekmeğini yiyip hainlik eden zırdelilerdir. Bu tespitim siz Sayın Hakim’e değil, sizleri baskıyla yönlendiren hırsız Devlet Büyüklerimizedir. Devletin trilyonlarıyla TIR’lar dolusu sucuk-peynir alan-çalan zerzevatlaradır.     
      
             Siz Sayın Hakim’den bu dilekçemi kale almanızı, Devletimiz üzerinde oynanan oyunlara gelmemenizi, ilgili makamlara suç duyurusunda bulunmanızı,  Mahkemenize sunduğum temyiz dilekçemde  ilettiğim her olay ve konuyu araştırmanızı,  şahsımdan ifade ve belge alınmasıyla ilgili yardımcı olmanızı, özellikle Mahkemenize sunduğum temyiz dilekçemin Yargıtay Hukuk Dairesi’ne göndermenizi bir kez daha istirham ediyorum. Ayrıca bu dilekçemin, temyiz dilekçemle birlikte Yargıtay Hukuk Dairesi’ne gönderilmesini talep ediyorum.         

             Ben suç işlemiyorum. Vatandaş olmanın gereklerini yerine getiriyorum. Siz Sayın Hakim’den ve Mahkemenizden Devletim, Milletim ve ülkemizin geleceği adına “vicdani kanaat” talep ediyorum.

             Mahkemenize saygılarımı sunuyorum… 02/12/2009Kenan AKKUŞÇOCUK PORNOLARINA MERAKLI SAPIK İLAHİYATÇI, TAYYİP’İN EMRİYLE AK’LANDI

ABD HABER ALMA SERVİSİ FBI İHBAR ETTİ, POLİSLER PROFESÖRÜN EDİRNE’DEKİ EVİNİ BASTI…

İLAHİYAT PROFESÖRÜ, BİNLERCE ÇOCUK PORNOSUNU BİLGİSAYARLARINA İNDİRMİŞTİ…

BİLGİSAYARLARINA EL KOYAN POLİSLERE “FETOŞ’UN ÇETELERİ” DEDİ...

EDİRNE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNÜ “PARALEL DESTEKLİ EDİRNE ÇETESİ” SÖZLERİYLE SUÇLADI...

TAYYİP'E MEKTUP YAZARAK "TERÖRİST BAŞI FETOŞ'UN EMRİYLE KUMPASA UĞRADIM" DEDİ...
PORFESÖR’ÜN EVİNE BASKIN YAPAN POLİSLER AÇIĞA ALINDI…

EL KONULAN BİLGİSAYARLAR SAPIK PROFESÖRE İADE EDİLDİ…

DOSYA KAYBOLDU…

ARAMA KARARI ÇIKARAN SAVCI VE ARAMA EMRİ VEREN HAKİMİN AKİBETİ BİLİNMİYOR.

HAL BÖYLE OLMASINA RAĞMEN, AKP’LİLER BİR KAMPANYA YAPIP İMZA TOPLUYOR…

TAYYİP VE ÇETESİ DOSYAYI YOK EDİP UNUTTURMAYA ÇALIŞIRKEN…

GERZEK AKP’LİLER OLAYLARDAN HABERSİZ YARAYI KAŞIDIKÇA KAŞIYOR…

KİMİN YARASINI?

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT FAKÜLTESİ DEKANI PROFESÖR DOKTOR HÜSEYİN SARIOĞLU’NUN SAPIKLIĞINI…

BİR DÜŞÜNÜN:

İLAHİYAT PROFESÖRÜ BUNU YAPARSA...

YETİŞTİRDİĞİ TALEBELERİ NELER YAPMAZ?

DEDİM YA BUNLAR (H)AMSALAK…

ALLAH'LA, PEYGAMBER'LE, KİTAP'LA ZERRE KADAR ALAKALARI YOK...

BUNLAR ŞEREFSİZ NAMUSSUZ ASALAK...


Kenan Akkuş (esrehber)MEZARLIKLARA TAYYİP’İN EMRİYLE TOPBAŞ RUHSAT DÜZENLEMİŞ

Ali Ağaoğlu, Ayazma mezarlığının kendisine rant olarak sunulması karşılığında ATV-Sabah havuzuna kaç milyon dolar bağışladı?
Cevap: 170 milyon dolar…

Peki karşılığında ne aldı?
Yüzlerce çocuk mezarı sahibinden beddua…
“Allah belanı versin Ali Ağaoğlu… Tayyip gibi göt kanserine yakalanasın da bağıra bağıra kan sıçasın…”
Halkın dediği olur…
Görürsünüz…

“KILIÇTAROĞLU’NUN BELGESİNİ GÖSTERECEĞİM” DİYOR, 54 YIL ÖNCESİNE GİDİYOR.

2002 seçimlerinde Tayyip’e OY veren bir vatandaş olarak hesap soruyorum:

BİLAL’E SAKLATTIĞIN BİR ODA DOLUSU PARANIN, 2 MİLYAR 200 MİLYON DOLARIN KAYNAĞI NE?”

Yasin’i, Rıza’yı, Kadı’yı, Fetullah’ı karıştırmadan adam gibi soru sordum.

Ya adam gibi cevap ver.
Ya da siktir git…

Bu kadar pisliğin yeter… Bıktırdın…

Kenan Akkuş (esrehber)


BU NASIL MÜSLÜMANLIK?

Namaz kılıyorlar…
Hacc’a gidiyorlar…
Kelime-i şehadet getiriyorlar…
Oruç tutuyorlar…
Zekat (!) veriyorlar…
Ağızlarından “Allah” kelimesini düşürmüyorlar…
“Allah’a hamd olsun…”
“Allah’a emanet olun…”
“Selamün Aleyküm…”
“Allah razı olsun…”
“Hamd olsun…”

Ahmet Burak Erdoğan, Almanya Deniz Feneri Hırsızlıklarını baş kahramanlarından biri... Euro 7'den (Kanal 7) babasına taşıdığı kara para miktarı 700 milyon Euro... Tsunami felaketzedelerine gidecek para...

Sümeyye Erdoğan, hiç bir iş yapmadığı halde Devletten her ay 52 bin TL maaş alıyor.Hangi hizmetin karşılığı bu? Sözde babasının başdanışmanı... Eğer bu para devletten çıkıyorsa, Sümeyye devletin memuru olmalıydı... Sümeyye nerede ve ne zaman KPSS sınavlarına girdi ve kazandı da devlete memur oldu?

17 Aralık hırsızlık ve rüşvet operasyonu sonrasında aylardır ortaya dökülen ses kasetleri gösteriyor ki: Bilal Erdoğan babasına gelen rüşvetleri kabul ediyor, alıyor, babası adına yatırımlar yapıyor, istifliyor, depoluyor, bazan da babasının emriyle sıfırlıyor... Miktarını kimse bilmiyor... Ancak, Bilal Erdoğan'ın sıfırladığı para miktarı 2 milyar 200 milyon liradan fazla...

Tayyip'in 3 evladının yaptıkları yasal değil, haksız kazançtır, hırsızlıktır, suçtur...

ALLAH BELANIZI VERSİN, MÜSLÜMANLARIN YÜZKARALARI…
PİSLİK MAHLUKATLAR…
ALLAH'SIZ, KİTAP'SIZ, İFFETSİZ, NAMUSSUZ, ŞEREFSİZ HIRSIZLAR…

Kenan Akkuş (esrehber)


BE DOMUZ HİN ALİ…

ÜLKESİNİ SAVUNANA TERÖRİST Mİ DENİR?

Esad ülkesini savunuyor. 
Elbette düşmanlarını öldürecek…

Amerika’nın, Fransa’nın , İngiltere’nin Suriye’de işi ne?
Ülkesini savunan Esad mı terörist? 
İşgalcilerle işbirliği yapan Tayyip ve çetesi mi terörist?
Akıl hastası şerefsiz domuz…

Kurtuluş Savaşı’nda yurdumuzu işgal eden yarım milyon Fransızı, İngilizi, Ermeniyi, İtalyanı, Yunanı öldürdük.
Ülkesini savunan Atatürk ve arkadaşları terörist miydi?

Amcık kafalı pis domuz…
Barışmazsan barışma...
Sanki Esad'ın sikinde...

Kenan Akkuş (esrehber)


BUNLARA İNSAN DİYENİN TA ANASINI AVRADINI SİKEYİM

BUNLAR İNSAN DEĞİL, SU KATILMAMIŞ SEK OROSPU ÇOCUĞUDUR

GÖTÜ KANSERLİ TAYYİP “GENELEVLERİ 

KAPATACAĞIZ” DİYORDU

Şimdi fuhuşun yaşanmadığı dini vakıf yok...

Hepsinin aklı fikri uçkurunda...

Bilgisayarlarını açın bakın, hepsi çocuk pornosu meraklısı...

Camilere bile cenabet giriyorlar...

Milleti Müslümanlıktan tiksindirdiler orospu çocukları...

Kenan Akkuş (esrehber)

ÇAKAL TAYYİP’İN FİLİSTİN İHANETİ

İsrail, Filistinlilerden gasp ettiği doğalgazı Türkiye’ye satacak...

Tayyip ise Filistinlilere sadaka göndererek kamufle edecek...

Ahmak AKP’liler de bu ihanete bol bol alkış tutacak…

Evet, İsrail'in Türkiye'ye satacağı doğalgaz, aslında Filistin halkına ait...

Tayyip'in ağzından böyle bir cümle çıktı mı?

"Eyyyy İsrail... Van münüt... Doğalgaz Filistin halkının malıdır.  Gasp ettiğin malı  sahibine teslim et... Ben doğalgazı Filisitin'den alacağım..."

Bu lafı edecek Müslüman, gerçek Müslümandır.

Eğer söyleyemiyorsa, orospu çocuğunun tekidir...

Yahudilerle aynı tefeye koyarsın...

Kıçına da tekmeyi vurursun...

Fakat bizim öküzlerimiz Allah, Kitap, Peygamber, İslam, Müslümanlık peşinde değil...

Bizim öküzlerimiz,  Allah'ın götüne kanseri, beynine tümörü yerleştirdiği Yahudileşmiş bir zalimin peşindeler...

Oysa bilmezler:

Katil Tayyip, IŞİD TERÖR ÖRGÜTÜ’ne gönderdiği 3 bin TIR dolusu silahı Filistinlilere gönderseydi, şimdi İsrail olmazdı.

Aklınız alıyor mu? Üç bin TIR dolusu mühimmat…

Yani 90 bin ton mühimmat ve silah...

(3 bin TIR mühimmatı kiralık katil Hakan Fidan itiraf etmiştir)


Kenan Akkuş (esrehber)
KATİL TAYYİP VE ÇETESİ, IŞİD TERÖR ÖRGÜTÜNE TERÖRİST TEMİN EDİYOR. İŞTE BELGESİ:SURİYELİLER YÜZÜNDEN AVRUPA BİRLİĞİ HAYALLERİMİZ BİTTİ

Suriyeli isminde karaktersiz bir milleti başımıza bela eden...
Bu karaktersiz ve de şerefiz millete vatandaşlık tanıyan…
Tüm dünyada Türk milletini aşşağılatan…
Vatan haini sahtekar şerefsiz çakal Rum Tayyip’e lanet okuyorum…
Allah belanı versin diyorum…
İnşallah barsak kanseri olursun da kan sıçarsın, katil pezevenk…

Kenan Akkuş (esrehber)
https://www.facebook.com/kenan.akkus.eskisehir


NOT: Sahtekar Tayyip'in diplomasından hala haber yok...
Nerede bu ülkenin savcıları? 
Hepiniz sahtekar Tayyip'in eşşeği mi oldunuz? 
Eşşoleşşekler..

BEN ŞERİAT İSTİYORUM... 

VAR MI İTİRAZINIZ?

TAYYİP VE ÇETESİNİN ANASINI BELLEYELİM....
TEKRAR CUMHURİYET'E DÖNELİM...
BU ÜLKEDE HER ŞEY KOLAY...
YETER Kİ İSTE...
İŞTE ÖRNEK:
KATİL TAYYİP ANAYASAYI DEĞİŞTİRMEDEN BAŞKANLIĞINI İLAN ETTİ BİLE...

Kenan Akkuş (esrehber)


NOT: Bu yazımı ciddiye almayın.
Bizi yöneten rüşvetçi hırsız namussuz orospu çocuklarıyla biraz dalgamı geçeyim dedim.YARGILANMASINI BEKLEDİĞİM OROSPU ÇOCUKLARININ LİSTESİDİR

Ilgaz mafyasının beş adet katil mafya babası:

Şenol Ilgaz 
Mustafa Ilgaz
İsmail Ilgaz 
Mehmet Ilgaz
Asım Çınar


Yukarıdaki beş orospu çocuğundan rüşvet alarak beni linç eden şerefsizler:

Yargıtay Üyesi Hakim Gökhan Karaburun
Eskişehir Sulh Ceza Hakimi Nadir Serbest
Eskişehir Savcısı Tülay Nermin Atay
Eskişehir Asliye Hukuk Hakimi Ayhan Yılmaz
Eskişehir Cumhuriyet Başsavcı Vekili Coşkun Mutluer
Eskişehir Ağır Ceza Hakimi Rasim Manav
Eskişehir Asliye Ceza Hakimi Berrin Kanagöl Yeşilyurt
Eskişehir Cumhuriyet Savcısı Celalettin Karanfil
Eskişehir Cumhuriyet Savcısı Hasan Gönen
Eskişehir Sulh Hukuk Hakimi Nevin Bal
Eskişehir Asliye Ceza Hakimi Hakkı Aydoğan
Eskişehir Cumhuriyet Savcısı Cemal Gürsel Sarıca
Eskişehir Cumhuriyet Savcısı Metin Kurt
Eskişehir Cumhuriyet Savcısı Erdal Yatmış
Eskişehir İcra Hakimi Derman Cönk
Eskişehir Sulh Ceza Hakimi Murat Karahisar
Eskişehir Sulh Ceza Hakimi Erol Özdemir
Eskişehir Cumhuriyet Savcısı Salih Gündeş
Eskişehir Cumhuriyet Savcısı Bülent Elver
Eskişehir Asliye Hukuk Hakimi Ali Selman Erkuş
Eskişehir Cumhuriyet Başsavcısı Orhan Çetingül
Eskişehir Cumhuriyet Savcısı Galip Karayazı
Eskişehir Asliye Ceza Hakimi Veli Orbay Özgür
Eskişehir Cumhuriyet Savcısı Ahmet Tekne
Eskişehir Barosu'na kayıtlı Avukat Banu Bazarkaya
Antalya Barosuna kayıtlı Avukat Muhsin Hatır
Eskişehir Barosuna Kayıtlı Avukat Cemal Okan Yüksel

Dr. Gönül Baylan Kaygısız (Eskişehir Devlet Hst.)
Dr. Bilge Askan Akyüz (Bakırköy Mazhar Osman Hst.)
Dr. Latif Ruhşat Alpkan (Bakırköy Mazhar Osman Hst.)
Dr. Niyazi Uygur (Bakırköy Mazhar Osman Hst.)
Dr. Şeref Özer (Bakırköy Mazhar Osman Hst.)
Dr. Fatih Öncü (Bakırköy Mazhar Osman Hst.)
Dr. Cem Tüz (Bakırköy Mazhar Osman Hst.)
Dr. Nevzat Satmış (Bakırköy Mazhar Osman Hst.)
Dr. Yalçın Büyük (Adli Tıp Kurumu Başkanı)
Yılmaz Büyükerşen (Eskişehir Belediye Başkanı)
Hasan Murat Mercan (Eskişehir Eski Milletvekili)
Ali Feyyaz Paksüt (Anayasa Mahkemesi Üyesi)
Serdar Özgüldür (Anayasa Mahkemesi Üyesi)

Eskişehir Adliyesi’nde görevli Adli Tıp Doktoru


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder